Szukaj firmy


IGP Holding Sp. z o.o.

Informacje ogólne

IGP-Holding Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem najlepszych fabryk mających w ofercie maszyny do uszlachetniania druku, produkcji opakowań i tektury produkowanych zgodnie z europejskimi standardami CE.

Oferta firmy obejmuje: maszyny do foliowania na gorąco: półautomaty, wersje z separatorem, linie automatyczne, maszyny sztancujące: sztanctygle i automaty z sekcją czyszczącą, w opcji ze złoceniem, składarko-sklejarki, linie do lakierowania UV, cylindry sitodrukowe, maszyny pomocnicze do sitodruku, krajarki, złociarki, okienkarki, kaszerówki, falcerki, linie do oprawy miękkiej i twardej, tekturnice, wycinarki, linie do produkcji pudeł typu case maker oraz inne maszyny związane z branżą papierniczą w tym także linie do produkcji toreb papierowych czy automaty do formowania pudełek.

Potwierdzeniem wysokiej jakości jest kilkaset sprzedanych maszyn w ostatnich kilku latach działalności firmy. Wysoką jakość potwierdza także dwuletnia gwarancja z możliwością przedłużenia do lat pięciu.

W ramach działalności firmy prowadzony jest demontaż, transport, montaż, uruchomienie maszyn, przeglądy techniczne, remonty maszyn także innych dystrybutorów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostarczanie części zamiennych, szkolenia, wdrażanie maszyn do produkcji.

Zapraszamy do współpracy !