Szukaj firmy


Grafpol - Drukarnia Etykiet

Informacje ogólne

Firma "Grafpol" B.M. Meszkes to nowoczesna drukarnia specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych z roli i arkuszu oraz etykiet typu IML i platynek, działająca na rynku poligraficznym od 1985 r.

Oferujemy kompleksową obsługę: od przygotowania etykiety do druku, po gotowy produkt.

Wykorzystywane techniki druku:

FLEKSOGRAFIA - jest wiodącą techniką druku rolowego w produkcji etykiet samoprzylepnych, stosowanych w automatycznych liniach etykietująco-pakujących oraz w etykietowaniu ręcznym posiadane urządzenia pozwala nam zaoferować pełna game usług związanych z drukiem do 10 kolorów oraz zdobieniem etykiet .

OFFSET ROLOWY – w połączeniu z fleksografią i sitodrukiem rolowym pozwala uzyskać etykiety o najwyższym poziomie jakości z uwzględnieniem wszystkich dostępnych zdobień i efektów specjalnych.

SITODRUK PŁASKI – pozwala uzyskać etykiety o wysokiej odporności na działanie światła słonecznego i dużych różnic temperatur. W tej technice wykonujemy różnego rodzaju etykiety reklamowe i informacyjne do formatu B3.

OFFSET PŁASKI – w naszej firmie stosowany jest do druku arkuszowego krótszych serii, głównie etykiet specjalnych, między innymi dwustronnych.