Szukaj firmy


Firma Handlowo Usługowa Łukasz Kowalski

Informacje ogólne

Na rzeszowskim rynku zaistnieliśmy w kwietniu 2009 r. W czerwcu otworzyliśmy nasz punkt usługowy. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem chętnym do realizacji nowych zadań. Nieustannie rozwijamy się dzięki nowo zdobywanej wiedzy oraz nowym doświadczeniom. Ponadto inwestujemy w zakup nowych urządzeń.

W 2012 r. zakupiliśmy m.in. ploter tnący, drukarkę sublimacyjną, wielofunkcyjną prasę termotransferową, tamponiarkę oraz nową gilotynę.

W 2014 r. zakupiliśmy ploter ekosolwentowy o szerokości zadruku do 210 cm i możliwości druku na podłożach do 1 cm, oczkarkę, zgrzewarkę, trymer, laser CO, nowy ploter tnący, nowe prasy termotransferowe, system do produkcji kasetonów i liter 3d.

W niedalekiej przyszłości, chcemy wzbogacić naszą firmę o zakup przestawnych tablic reklamowych oraz przyczepy reklamowej podświetlanej od środka. Pragniemy kompleksowo wykonywać prace związane z dziedzinami naszej działalności (poligrafia, reklama, informatyka, fotografia), dlatego każdego roku stawiamy na kolejne inwestycje. Nasza oferta jest uniwersalna, skierowana do KAŻDEGO Z PAŃSTWA.

Wykonujemy usługi zarówno dla instytucji, firm z każdej branży, studentów a także osób prywatnych. W punkcie usługowym, który mieści się przy ulicy Wyspiańskiego 18 wykonujemy ksero, wydruki, skany w formatach A4-A0+ w kolorze. Ponadto składamy wydruki wielkoformatowe, wykonujemy oprawy oraz przyjmujemy zlecenia na produkty reklamowe (ulotki, plakaty, banery, wizytówki, biznes karty, tablice PCV i aluminiowe, nadruki na cd/dvd, naklejki, teczki, koperty, kalendarze i wiele innych).

Świadczymy kompleksowe usługi oparte na licznych technologiach druku takich jak druk: - cyfrowy (laserowy i atramentowy) - offsetowy - solwentowy - sitodruk - tampodruk - sublimacyjny / termotransfer. Do każdego zamawianego druku wykonujemy projekty graficzne. Zajmujemy się również fotografią. Możemy wykonać zdjęcia, które są niezbędne do projektu bądź obrobić zdjęcia, które wyszły spod Państwa rąk.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.