Szukaj firmy


EGD Design

Informacje ogólne

EGD DESIGN to zespół specjalistów, którzy wiedzą jak tworzyć nowoczesną reklamę. W swoim działaniu unikamy schematów. Wolimy za to korzystać z naszej wyobraźni i kreatywności, które pozwalają nam wychodzić poza ramy standardowego myślenia. Dodając do nich element ryzyka możemy mówić o innowacyjności naszych projektów i działań.

EGD DESIGN to agencja reklamy typu FULL SERVICE. Nasza oferta pozwala nam zadbać o klientów w każdym aspekcie promocji. Jako agencja reklamy jesteśmy konkurencyjni zarówno jakościowo jak i cenowo, a dzięki zdobytemu doświadczeniu w szybki i profesjonalny sposób możemy wykonać nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Klientem jest dla nas każdy komu zależy na dobrej i oryginalnej reklamie. Pracujemy na zlecenie małych oraz dużych firm. Wszystkich klientów traktujemy wyjątkowo a za cel swojej pracy stawiamy ich korzyści i zadowolenie z usług. Można się do nas zgłosić z każdym zleceniem. Z wielka starannością wykonujemy drobne prace jak przygotowanie wizytówek lub ulotek, kończąc na dużych produkcjach typu kampanie reklamowe.

EGD DESIGN buduje relacje z Klientami poprzez usługi świadczone w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. Dynamicznie rozwijający się rynek reklamy wymaga od naszej firmy elastyczności i profesjonalizmu, w celu pełnego zaspokojenia wciąż rosnących oczekiwań naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu prezentujemy Państwu naszą ofertę obejmującą szeroko rozumianą reklamę.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!