Szukaj firmy


DrukujZNami.com.pl PIĄTKA

Informacje ogólne

Specjalizujemy się w tworzeniu wydruków wielkoformatowych znajdujących szerokie zastosowanie w ekspozycjach reklamowych. Kierując się potrzebami naszych klientów oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku oraz odpowiedniego przygotowania do aplikacji materiałów.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji technologii solwentowej i UV, nasza drukarnia wielkoformatowa może zaoferować wydruki wielkoformatowe w dowolnym formacie, charakteryzujące się wysoką jakością oraz długotrwałą odpornością na warunki atmosferyczne.
Cechy te powodują, że nasze wydruki wielkoformatowe mogą być wykorzystywane zarówno w ekspozycjach wewnętrznych np. reklamy podłogowe, systemy prezentacyjne, jak i zewnętrznych np. wolnostojące tablice reklamowe, wielkoformatowe reklamy na budynkach, reklamy na środkach transportu.

Nasza drukarnia wielkoformatowa dysponuje obszernym i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, w którego skład wchodzi kilka maszyn drukujących oraz urządzenia do kompleksowej oprawy wydruków. Druk wielkoformatowy wykonujemy na papierze, folii samoprzylepnej, materiałach powlekanych PCV, materiałach tekstylnych oraz materiałach specjalnych.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość i terminowość świadczonych przez nas usług. Elastyczność i dynamiczność cechujące nasze działanie dodatkowo wpływają na zadowolenie naszych klientów.