Szukaj firmy


Drukostrada s. c.

Informacje ogólne

Drukostrada to drukarnia internetowa, która specjalizuje się w druku offsetowym. Posiadamy nowoczesne urządzenie do świecenia płyt CtP firmy Kodak, na którym wykonuje się offsetowe płyty drukowe bez użycia chemii. Dodatkowo przygotowujemy odbitki próbne (matchprinty) na ploterze firmy Epson. Dysponujemy własnym studiem graficznym, CTP i DTP. Nasza półformatowa, czterokolorowa maszyna firmy Heidelberg Speedmaster 74 w krótkim czasie drukuje duże nakłady o bardzo wysokiej jakości. Jesteśmy producentem wszelkich materiałów biurowych i marketingowych. Wydrukujemy: ulotki, broszury, katalogi, teczki, papier firmowy, wizytówki, torby reklamowe, kalendarze, podkłady na biurko, plakaty, wobblery.

To nie wszystkie nasze możliwości, rozwijamy się wraz z zapotrzebowaniem naszych klientów, otwierając przy okazji na nowe wyzwania. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim: dbałość o potrzeby kontrahentów, wysoka jakość druku i obsługi klienta, konkurencyjne ceny i dogodne terminy realizacji. W 2011 i 2012 roku otrzymaliśmy tytuł Solidna Firma za wiarygodność, rzetelność oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Przyjmujemy zlecenia poprzez nasz sklep www.drukostrada.pl, który działa wg nowego systemu oraz wg starych, sprawdzonych metod - poprzez konsultanta.

Zapraszamy do współpracy:
Dane kontaktowe:
biuro@drukostrada.pl
505 466 349