Szukaj firmy


Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Drukarnia Częstochowskie Zakłady Graficzne Sp. z o.o. jest firmą o ponad 100 letniej tradycji. Oferujemy Państwu możliwość wykonania szerokiej gamy usług poligraficznych obejmujących naświetlanie CTP, druk offsetowy, uszlachetnianie i zabezpieczanie druków, wykończenie introligatorskie i logistykę.
Podstawowe grupy produktów w produkcji których się specjalizujemy to:

druki wartościowe (formularze, bony, czeki, bilety)
druki akcydensowe i reklamowe (ulotki, broszury, foldery, katalogi, etykiety)
książki (oprawa klejona, szyto - klejona, oprawa twarda).
druki transakcyjne (faktury, wezwania do zapłaty, bilingi, itp.)
direct marketing (spersonalizowane druki reklamowe, kopertowanie)

Stosowane technologie druku, różnorodne techniki uszlachetniania i zabezpieczania druków (numeracja, personalizacja, aplikacja hologramu, foliowanie, lakierowanie UV, złocenie) wykwalifikowana kadra pracownicza, a zwłaszcza ogromne doświadczenie pozwalają na indywidualne podejście do każdego zamówienia i realizację najbardziej skomplikowanych prac.

O jakości naszych usług świadczy tytuł “Złota Czcionka 2002” zdobyty w V edycji Turnieju Drukarń o Złotą Czcionkę organizowanego przez redakcję miesięcznika DIGIT.

Wszystkich Państwa, którzy dbają o najwyższy standard produktów poligraficznych zapraszamy do partnerskiej współpracy i jednocześnie zapewniamy o naszej gotowości do realizacji indywidualnych zleceń, gwarantując rzetelność, solidność i terminowość w realizacji zamówień.