Szukaj firmy


Cardon

Informacje ogólne

CARDON to polski producent laminowanych kart plastikowych działający na rynku blisko 10 lat. Firmę tworzą ludzie związani z branżą poligraficzną od połowy lat 90 tym samym posiadający wielkie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu druku, a specjalizacja pozwala zaoferować produkty wysokiej klasy przy zachowaniu niskiej ceny.

Wykonywane przez naszą firmę karty plastikowe są zgodne ze standardami ISO 7810 i 7811, czyli krótko mówiąc otrzymują Państwo karty o jakości kart bankomatowych.

Podczas produkcji kart plastikowych wykorzystywane są różne techniki druku w zależności od nakładu, potrzeb klienta i dostępnego czasu na realizacje zamówienia. Do głównych metod należy druk offsetem cyfrowym i tradycyjnym, ale także wykorzystujemy sitodruk, termo sublimacje czy retransfer – przydatny zwłaszcza w przypadku małych nakładach.

Wśród najpopularniejszych produktów wykonywanych przez naszą firmę znajdują się: karty plastikowe, karty rabatowe, karty zbliżeniowe a także identyfikatory plastikowe. Każda karta może zostać wyposażona w nośniki danych takie jak pasek magnetyczny, pasek do podpisu, chip lub moduł zbliżeniowy (zarówno w te popularne jak UNIQUE czy MIFARE ale także te mniej znane jak HiTag).

Dzięki najnowszemu parkowi maszynowemu karty plastikowe mogą zostać szybko i tanio spersonalizowane kodem kreskowym, numeracją czy danymi personalnymi. W zależności od ilości i potrzeb stosujemy personalizacje kart przez nadruk płaski (termodruk), personalizacje wypukłą (tzw. embossing – jak na kartach kredytowych), czy też laserową lub cyfrową pod laminatem.

Laminowane karty plastikowe ze względu na swój ustandaryzowany rozmiar to najbardziej uniwersalny, ale także i trwały nośnik reklamy i informacji. Oczywiście poza wykorzystaniem tego produktu jako karty lojalnościowe czy karty rabatowe świetnie sprawdza się on jako klucz dostępu, identyfikator czy też nośnik danych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia by posiadać sprawdzone i dobrze wykonane karty plastikowe.