Szukaj firmy


ATUT - urządzenia dla poligrafii

Informacje ogólne

ATUT jest importerem i dystrybutorem urządzeń biurowych, bankowych, prezentacyjnych oraz poligraficznych. Oferujemy produkty m. in. takich marek, jak: Hang, skrebba, Dahle, Nobo, multiform, tarifold czy Ideal.

Naszych dostawców wybieramy kierując się jakością oferowanych produktów, atrakcyjną ceną oraz terminowością dostaw. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.

Kupując w firmie ATUT mogą być Państwo pewni najlepszych cen i obsługi na najwyższym poziomie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy rzetelność i uczciwość wobec klienta, a także budowanie pozytywnych relacji handlowych.

Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz szybkość działania. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie zamówienia - od doradztwa i pomocy w dokonaniu wyboru, aż po wysyłkę towaru. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był w pełni zadowolony z zakupów i wrócił do nas ponownie.

Serdecznie zapraszamy klientów detalicznych do korzystania ze sklepu, zaś partnerów handlowych do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą hurtową. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt .