Szukaj Bloga

Business Blog

SECURIO - zupełnie nowe spojrzenie na współczesne niszczarki

2007-10-09 | Władysław Perski

SECURIO - zupełnie nowe spojrzenie na współczesne niszczarki. Nowa linia niszczarek SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługii niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy.

SECURIO - filozofia łatwej obsługi 
-...
Nowa linia niszczarek SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługii niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy.

SECURIO - filozofia łatwej obsługi
- Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedyńczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej.
- Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można ją też włączyć ręcznie, naciskając przycisk "R".
- Przeźroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki.
- Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze.
- Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu B32 i wyższych).

System EMCS - rozsądny sposób zarządzania energią
- Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami energii zostają wyłączone, lub pobór mocy przez nie jest ograniczony do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę.
- Funkcja automatycznego wyłączania: Po 4 godzinach bezczynności, niszczarka SECURIO wyłączy się całkowicie oszczędzając cenną energię. ńiszczarka włączy się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący.
- Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię, należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy - niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.
- Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie i przytrzymanie przez 4 sekundy przycisku sterującego przełącza urządzenie w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca.

Cicha praca
Niszczarki SECURIO zostały opracowane ze szczególnym naciskiem na ich akustykę. Dzieki temu urzadzenia te w trakcie niszczenia emitują szum o komfortowo niskim natężeniu.

Wałki tnące
Specjalnie hartowane wałki tnące ze 100% stalisą wytwarzane z pojedyńczego kawałka stali. Dzięki temu gwarantują niezmienną precyzję cięcia. Niszczarki SECURIO są całkowicie odporne na zszywki oraz spinacze biurowe.
Gwarancje
- Gwarancja zwrotu pieniędzy lub wymiana na wyższy model w ciągu 14 dni.
- Gwarancja wymiany/ naprawy. W trakcie 2 letniego okresu gwarancyjnego niezwłocznie wymieniamy wadliwe urządzenie na nowe. Po okresie gwarancyjnym gwarantujemy serwis z możliwością zakupu nowych urządzeń na dogodnych warunkach.
- Dodatkowa gwarancja 10 lat na noże tnące z pełnej stali (poza objawami normalnego zużycia i przypadkami niewłaściwych zastosowań).

Jakość prosto od firmy HSM, potwierdzona znakiem "Made In Germany".
SECURIO to nowa generacja niszczarek. Na czasie i w zgodzie z najnowszymi trendami. Zaprojektowana z myślą o wymaganiach stawianych przez urzytkowników, z wykorzystaniem całokształtu doświadczeń i wiedzy znanego producenta. Elementarne cechy produktów marki HSM, czyli jakość, wydajność i trwałość znalazły swoje odzwierciedlenie w rodzinie niszczarek SECURIO.

Więcej informacji i dane techniczne na naszej stronie internetowej

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika

 • 2008-02-26 | Komentarze: 0

  HSM Digital Shredder - Niszczarka danych cyfrowych. Pierwsza na rynku Maksymalnie bezpieczna Niszczarka Danych Cyfrowych

Obecnie praktycznie wszystkie firmy oraz instytucje publiczne używają komputerów, a ich dyski twarde często zawierają wysoce ...

  HSM Digital Shredder - Niszczarka danych cyfrowych

  Pierwsza na rynku Maksymalnie bezpieczna Niszczarka Danych Cyfrowych Obecnie praktycznie wszystkie firmy oraz instytucje publiczne używają komputerów, a ich dyski twarde często zawierają wysoce poufne informacje, takie jak dane osobowe, dane na temat badań i rozwoju, strategie korporacyjne i w...

 • 2007-09-11 | Komentarze: 0

  Kolektory danych i ich zastosowania. Co to jest kolektor danych ?
Kolektor danych jest przenośnym urzadzeniem przeznaczonym do gromadzenia, przechowywania i transmisji danych. Dane mogą być wprowadzane za pomocą wbudowanego czytnika ...

  Kolektory danych i ich zastosowania

  Co to jest kolektor danych ? Kolektor danych jest przenośnym urzadzeniem przeznaczonym do gromadzenia, przechowywania i transmisji danych. Dane mogą być wprowadzane za pomocą wbudowanego czytnika kodów kreskowych lub klawiatury alfanumerycznej. Transmisja danych odbywa się przez porty komunikacy...