Business Blog

Nowy wizerunek MARKETEO.COM

2007-06-15 | Marcin Kubik

Nowy wizerunek MARKETEO.COM. Drodzy użytkownicy! 

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite dla zespołu projektantów MARKETEO.COM. Dokonaliśmy przebudowy platformy pod kątem wdrożenia działu giełdy ogłoszeń. 
Strona została ...
Drodzy użytkownicy!

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite dla zespołu projektantów MARKETEO.COM. Dokonaliśmy przebudowy platformy pod kątem wdrożenia działu giełdy ogłoszeń.
Strona została dostosowana do większych rozdzielczości ekranowych, dzięki czemu zyskaliśmy lepsze możliwości nawigacyjne i większą przestrzeń prezentacji danych.
Wdrożyliśmy dodatkowe możliwości wyszukiwania i filtrowania danych, aby w szybki sposób można było zlokalizować interesujące zasoby platformy handlowej.
Z sukcesem zakończyliśmy proces transferowania użytkowników i ich ogłoszeń z giełd branżowych portali Grupy MARKETEO.COM (m.in. www.tworzywa.com.pl, www.opakowania.com.pl, www.drukarnie.com.pl, www.metale24.pl, www.budowa.com.pl).
Wraz z tymi zmianami dokonaliśmy odświeżenia identyfikacji wizualnej, prezentując nowe logo.

Dziękujemy za wszelkie uwagi i propozycje, które są szczegółowo analizowane przez nasz zespół.
O kolejnych zmianach będziemy informować w tym Business Blogu.

Życzę owocnych transakcji!

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika

 • 2007-08-06 | Komentarze: 1

  MARKETEO.COM w wirtualnym świecie Second Life. Większość z nas zapewne słyszała o fenomenie Second Life, ale czym to tak naprawdę jest? Może na początek powiedzmy czym Second Life nie jest. Second Life nie jest grą. To trójwymiarowy świat tworz...

  MARKETEO.COM w wirtualnym świecie Second Life

  Większość z nas zapewne słyszała o fenomenie Second Life, ale czym to tak naprawdę jest? Może na początek powiedzmy czym Second Life nie jest. Second Life nie jest grą. To trójwymiarowy świat tworzony przez ponad 8 milionów jego mieszkańców z całego świata a każdego dnia zakładane są tysiące nowy...

 • 2007-07-13 | Komentarze: 0

  MARKETEO. COM od roku z Wami. Drodzy użytkownicy!

Firma MARKETEO.COM sp. z o.o. (wcześniej CityNet Media Sp. z o.o.) powstała w 1998 roku.
W tym okresie weszliśmy do Unii, rozwijały się polskie przedsiębiorstwa, całkowicie...

  MARKETEO. COM od roku z Wami

  Drodzy użytkownicy! Firma MARKETEO.COM sp. z o.o. (wcześniej CityNet Media Sp. z o.o.) powstała w 1998 roku. W tym okresie weszliśmy do Unii, rozwijały się polskie przedsiębiorstwa, całkowicie zmienił się sposób poszukiwania kontrahentów oraz informacji branżowych w porównaniu z latami ubieg...

 • 2007-06-19 | Komentarze: 0

  Cena oraz galeria zdjęć w ogłoszeniach i produktach MARKETEO.COM. Drodzy użytkownicy!

Pragnę poinformować, że zgodnie z planem wprowadziliśmy kolejne udoskonalenia w naszej platformie, analizując głosy naszych aktywnych użytkowników. 

W ogłoszeniach i produ...

  Cena oraz galeria zdjęć w ogłoszeniach i produktach MARKETEO.COM

  Drodzy użytkownicy! Pragnę poinformować, że zgodnie z planem wprowadziliśmy kolejne udoskonalenia w naszej platformie, analizując głosy naszych aktywnych użytkowników. W ogłoszeniach i produktach dodaliśmy pozycję cena, którą możemy określić w walucie (PLN, EUR, USD) dla danej jednostki mi...