Dodaj ofertę za darmo

Business Blog: Poligrafia reklamowa

Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog w kategorii Poligrafia reklamowa: 29

  2018-10-16 | Komentarze: 0

  Wynajem nośników reklamowych - RE MEDIA. Reklama to bez wątpienia jeden z najważniejszych czynników decydujących i sukcesie firmy. Jednak właśnie - aby reklama naprawdę oznaczała sukces, musi być powieszona w odpowiednim miejscu oraz musi...

  Wynajem nośników reklamowych - RE MEDIA

  Reklama to bez wątpienia jeden z najważniejszych czynników decydujących i sukcesie firmy. Jednak właśnie - aby reklama naprawdę oznaczała sukces, musi być powieszona w odpowiednim miejscu oraz musi być dobrze zaprojektowana.

  Najlepsze miejsca na reklamę zewnętrzną

  Szczególną popularnością ci

  Centrum Promocji i Reklamy RE MEDIA

  2018-09-27 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 626UF ponownie z tytułem „małego flatbeda” roku w USA!. Przed zbliżającymi się targami SGIA EXPO 2018 w Las Vegas przyznano tytuły urządzeń roku w wielu kategoriach. Japoński producent zdobył, aż 4 nagrody. Jedną z nich jest tytuł „Najlepszego flatbeda ...

  Mutoh ValueJet 626UF ponownie z tytułem „małego flatbeda” roku w USA!

  Przed zbliżającymi się targami SGIA EXPO 2018 w Las Vegas przyznano tytuły urządzeń roku w wielu kategoriach. Japoński producent zdobył, aż 4 nagrody. Jedną z nich jest tytuł „Najlepszego flatbeda / drukarki do zadruku obiektów”, którym ponownie, rok po roku uhonorowano ploter Mutoh ValueJet 626 UF

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2018-04-13 | Komentarze: 0

  Drukarka do pionowego drukowania ścian. WallPen® drukuje dowolny wzór na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych w doskonałych, trwałych kolorach o wysokiej rozdzielczości. 

Wykorzystaj własne ekskluzywne projekty, aby zadziwić swoich kl...

  Drukarka do pionowego drukowania ścian

  WallPen® drukuje dowolny wzór na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych w doskonałych, trwałych kolorach o wysokiej rozdzielczości.

  Wykorzystaj własne ekskluzywne projekty, aby zadziwić swoich klientów, umieszczając swoją sztukę jako centralnie przyciągającą wzrok foyer, fasadę lub poczekalnię. N

  Pixel-3D Jacek Piotrowski

  2017-09-26 | Komentarze: 0

  Szkolenie „Aplikacje samochodowe od A do Z” już 12 października. 12 października 2017 będą miały miejsce #24 warsztaty teoretyczno-praktyczne p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.

Atrium Centrum Ploter...

  Szkolenie „Aplikacje samochodowe od A do Z” już 12 października

  12 października 2017 będą miały miejsce #24 warsztaty teoretyczno-praktyczne p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.

  Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos już od 10 lat prowadzą cykl szkoleń z „car wrappingu”. Co kilka miesięcy przyjeżdża do Op

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-09-20 | Komentarze: 0

  Złoty Medal dla drukarek LED-UV Mutoh ValueJet 626UF i 426UF. Już po raz piąty profesjonalne jury przyznało prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Medal FestiwalDruku.pl. Wystawcy targów reklamy i poligrafii mogli zgłaszać innowacyjne produkty prezentowane ...

  Złoty Medal dla drukarek LED-UV Mutoh ValueJet 626UF i 426UF

  Już po raz piąty profesjonalne jury przyznało prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Złoty Medal FestiwalDruku.pl. Wystawcy targów reklamy i poligrafii mogli zgłaszać innowacyjne produkty prezentowane podczas wydarzenia.

  Mutoh ValueJet 626UF i 426UF to drukarki unikalne. Ich szerokie możliwości pozw

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-17 | Komentarze: 0

  Aplikacje samochodowe od A do Z – trwają zapisy na majowe warsztaty. 25 maja 2017 będą miały miejsce 23 warsztaty teoretyczno-praktyczne p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.

Atrium Centrum Ploterowe i Iko...

  Aplikacje samochodowe od A do Z – trwają zapisy na majowe warsztaty

  25 maja 2017 będą miały miejsce 23 warsztaty teoretyczno-praktyczne p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.

  Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos już od dekady prowadzą cykl szkoleń z „car wrappingu”. Co kilka miesięcy przyjeżdża do Opola kilka

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-10-26 | Komentarze: 0

  Artemis zaprezentuje druk na szkle podczas targów Glass. Cyfrowy, bezpośredni druk na szkle oraz innych nośniach sztywnych będzie prezentowany na listopadowych targach Glass. Polski dystrybutor zaprezentuje urządzenie Artemis FR 250, które jest dedykowan...

  Artemis zaprezentuje druk na szkle podczas targów Glass

  Cyfrowy, bezpośredni druk na szkle oraz innych nośniach sztywnych będzie prezentowany na listopadowych targach Glass. Polski dystrybutor zaprezentuje urządzenie Artemis FR 250, które jest dedykowane do właśnie takich rozwiązań.

  Druk na szkle to nisza, którą dopiero odkrywają drukarnie wielkoform

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-09-21 | Komentarze: 0

  Wytwórnia Wyobraźni aplikuje z Ikonosem. 2 września odbyła się jesienna edycja szkoleń i warsztatów „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Jedną z firm uczestniczących w szkoleniu była Wytwórnia Wyobraźni.

Na szkolenie z „car wrappingu” do...

  Wytwórnia Wyobraźni aplikuje z Ikonosem

  2 września odbyła się jesienna edycja szkoleń i warsztatów „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Jedną z firm uczestniczących w szkoleniu była Wytwórnia Wyobraźni.

  Na szkolenie z „car wrappingu” do siedziby Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos za każdym razem przyjeżdża kilkadziesiąt osób. Przyjeżdżaj

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2010-01-11 | Komentarze: 1

  Nowy Rok, nowe możliwości z MARKETEO.COM.. 66% Internautów przyznało, że już robiło zakupy w sieci. Nadal jest jednak miejsce na wzrost. W najbardziej rozwiniętych krajach zakupy w sieci robi 90 proc. użytkowników internetu.

Według badań...

  Nowy Rok, nowe możliwości z MARKETEO.COM.

  66% Internautów przyznało, że już robiło zakupy w sieci. Nadal jest jednak miejsce na wzrost. W najbardziej rozwiniętych krajach zakupy w sieci robi 90 proc. użytkowników internetu.

  Według badań Gemiusa e-sklepy w Polsce osiągną w 2010 roku obroty przekraczające 15 mld zł. E-commerce w Polsce ro

  Marketeo.com - Biuro marketingu i PR

  2009-11-19 | Komentarze: 0

  Materiały Ikonos na targach Viscom Italia 2009. W dniach od 5 do 7 listopada w Mediolanie odbyły się targi Viscom. Nie zabrakło na nich także polskiego producenta materiałów do druku wielkoformatowego – Ikonos.

Na włoskiej edycji targów Visco...

  Materiały Ikonos na targach Viscom Italia 2009

  W dniach od 5 do 7 listopada w Mediolanie odbyły się targi Viscom. Nie zabrakło na nich także polskiego producenta materiałów do druku wielkoformatowego – Ikonos.

  Na włoskiej edycji targów Viscom 2009, Ikonos zaprezentował swoje najpopularniejsze produkty, takie jak: Backlit do druku solwentoweg

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 3
 1  2  3   następna »