Dodaj ofertę za darmo

Business Blog: Maszyny poligraficzne

Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog w kategorii Maszyny poligraficzne: 139

  2017-09-25 | Komentarze: 0

  Wielkoformatowe gwiazdy Artemis na Festiwalu Druku. Pięć wielkoformatowych „gwiazd” - przemysłowych ploterów drukujących - można było spotkać na stoisku Artemis podczas warszawskiego Festiwalu Druku.

Na tegorocznym festiwalu, Artemis zaprezentowa...

  Wielkoformatowe gwiazdy Artemis na Festiwalu Druku

  Pięć wielkoformatowych „gwiazd” - przemysłowych ploterów drukujących - można było spotkać na stoisku Artemis podczas warszawskiego Festiwalu Druku.

  Na tegorocznym festiwalu, Artemis zaprezentował najpopularniejsze modele swoich urządzeń: KM 3228 (ploter solwentowy 3.20 m), Pulsar (ploter LED-UV

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-09-25 | Komentarze: 0

  Ogromne zainteresowanie ploterami Mutoh na Festiwalu Druku. Z „przytupem” zaznaczyły swoją obecność japońskie plotery marki Mutoh na warszawskim Festiwalu Druku. Były premiery, nagrody, pełna oferta (9 maszyn) i co najważniejsze… liczne kontrakty.

Polski...

  Ogromne zainteresowanie ploterami Mutoh na Festiwalu Druku

  Z „przytupem” zaznaczyły swoją obecność japońskie plotery marki Mutoh na warszawskim Festiwalu Druku. Były premiery, nagrody, pełna oferta (9 maszyn) i co najważniejsze… liczne kontrakty.

  Polski dystrybutor marki Mutoh, potwierdza, że były to dla marki Mutoh jedne z lepszych targów w ostatnich c

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-09-22 | Komentarze: 0

  Atramenty UltraVision Premium nagrodzone Złotym Medalem. Atramenty UltraVision Premium nagrodzone Złotym Medalem

Podczas warszawskiego Festiwalu Druku, marka atramentów UltraVision klasy „premium” została nagrodzona Złotym Medalem przez profesjonalne ...

  Atramenty UltraVision Premium nagrodzone Złotym Medalem

  Atramenty UltraVision Premium nagrodzone Złotym Medalem

  Podczas warszawskiego Festiwalu Druku, marka atramentów UltraVision klasy „premium” została nagrodzona Złotym Medalem przez profesjonalne jury.

  Te atrakcyjne cenowo atramenty dedykowane są dla użytkowników ploterów eko-solwentowych, pig

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-09-08 | Komentarze: 0

  Nowoczesny park maszynowy drukarni flekso Tom-Druk. Przez ostatnie lata, park maszynowy firmy Tom-Druk wzbogacił się o nowe maszyny fleksograficzne, pozwalające na zadruk aż w 10 kolorach.

  Nowoczesny park maszynowy drukarni flekso Tom-Druk

  Przez ostatnie lata, park maszynowy firmy Tom-Druk wzbogacił się o nowe maszyny fleksograficzne, pozwalające na zadruk aż w 10 kolorach.

  TOM-DRUK

  2017-07-18 | Komentarze: 0

  Lakierowanie wybiórcze inkjet. Lakierówka Duplo DDC-810 jest kompaktowym urządzeniem zaprojektowanym z zastosowaniem technologii inkjet o rozdzielczości 600 x 600 dpi. Utwardzanie wydruku lampą UV. Wysoka precyzja nakładania dzi...

  Lakierowanie wybiórcze inkjet

  Lakierówka Duplo DDC-810 jest kompaktowym urządzeniem zaprojektowanym z zastosowaniem technologii inkjet o rozdzielczości 600 x 600 dpi. Utwardzanie wydruku lampą UV. Wysoka precyzja nakładania dzięki znaczniką i rejestrowaniu obrazu z kamerą CCD.

  Więcej informacji: introligatorskie.pl/la

  Amagraf

  2017-07-02 | Komentarze: 0

  GRAFS instaluje maszynę do przyklejania wyklejki w firmie OPOLGRAF S.A.. W czerwcu bieżącego roku, w firmie Opolgraf S.A. z Opola, miała miejsce instalacja maszyny Gluematic Dual do przyklejania wyklejki z możliwością insertowania. Maszynę zainstalowała firma Grafs, wył...

  GRAFS instaluje maszynę do przyklejania wyklejki w firmie OPOLGRAF S.A.

  W czerwcu bieżącego roku, w firmie Opolgraf S.A. z Opola, miała miejsce instalacja maszyny Gluematic Dual do przyklejania wyklejki z możliwością insertowania. Maszynę zainstalowała firma Grafs, wyłączny dystrybutor na rynek polski, maszyn do produkcji oprawy twardej włoskiego producenta - firmy Co.

  GRAFS usługi dla poligrafii

  2017-04-11 | Komentarze: 0

  Dobre plotery dla każdego – podsumowanie Artemis OpenDay. Podobno „dobre” i „tanie” się wyklucza. Podobno. Podczas Dni Otwartych z ploterami Artemis, ten kto przyjechał do opolskiego centrum ploterowego, mógł się przekonać, że da się połączyć te dwa najis...

  Dobre plotery dla każdego – podsumowanie Artemis OpenDay

  Podobno „dobre” i „tanie” się wyklucza. Podobno. Podczas Dni Otwartych z ploterami Artemis, ten kto przyjechał do opolskiego centrum ploterowego, mógł się przekonać, że da się połączyć te dwa najistotniejsze na rynku wymagania.

  Kwietniowe Dni Otwarte przyciągnęły odwiedzających z różnych regionó

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-04-05 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 1604 WX – ekonomiczny, markowy ploter sublimacyjny. Mutoh wprowadził na rynek nowy, ekonomiczny ploter sublimacyjny serii WX. Tak samo jak pozostałe urządzenia tej serii wyposażony jest w topowe technologie japońskiego producenta.

Najnowsze urząd...

  Mutoh ValueJet 1604 WX – ekonomiczny, markowy ploter sublimacyjny

  Mutoh wprowadził na rynek nowy, ekonomiczny ploter sublimacyjny serii WX. Tak samo jak pozostałe urządzenia tej serii wyposażony jest w topowe technologie japońskiego producenta.

  Najnowsze urządzenie, firmy Mutoh, zadebiutowało na rynku wiosną 2017. Adresowane jest do mniej wymagających producen

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-08-22 | Komentarze: 0

  HOT-STAMPING

  Zauważyłem, że wiele firm ma problem z podjęciem decyzji jaką maszynę kupić do hot-stampingu. Jakie faktory wziąć pod uwagę by podjąć optymalną decyzję? Jaki typ maszyny kupić: płaską, tygiel, cylinder? Nową czy używaną?
  Jeśli macie Państwo podobny problem, zapraszam do kontaktu.

  ŁAPIŃSKI

  2016-06-07 | Komentarze: 0

  Dzierżawa urządzeń do druku cyfrowego w elastycznej formie. Firma Amagraf na podstawie audytów przeprowadzonych w różnych środowiskach biznesowych postanowiła wprowadzić unikatową, “elastyczną” ofertę dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych popularnie nazywanyc...

  Dzierżawa urządzeń do druku cyfrowego w elastycznej formie

  Firma Amagraf na podstawie audytów przeprowadzonych w różnych środowiskach biznesowych postanowiła wprowadzić unikatową, “elastyczną” ofertę dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych popularnie nazywanych kserokopiarkami. Główną zaletą rozwiązania jest możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń bez ko

  Amagraf


Strona 1 z 14
 1  2  3  4  5  6  ...  14   następna »