Dodaj ofertę za darmo

Business Blog: Inne

Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog w kategorii Inne: 175

  2018-01-29 | Komentarze: 0

  DYSTRYBUCJA MASZYN. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy ,poszukujemy
dystrybutorów maszyn i urządzeń na rynki zagraniczne.
kontakt: artur@tech-wash.pl

  DYSTRYBUCJA MASZYN

  W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy ,poszukujemy
  dystrybutorów maszyn i urządzeń na rynki zagraniczne.
  kontakt: artur@tech-wash.pl

  TECH-WASH

  2018-01-03 | Komentarze: 0

  Nowość: Ikonos Proficoat 4-Wall WMT 200+. Polski producent mediów do druku wielkoformatowego w ostatnim czasie rozszerzył portfolio o nową tapetę do zadruku cyfrowego w technologii żywicznej, eko-solwentowej czy też UV.

Pierwszy produkt...

  Nowość: Ikonos Proficoat 4-Wall WMT 200+

  Polski producent mediów do druku wielkoformatowego w ostatnim czasie rozszerzył portfolio o nową tapetę do zadruku cyfrowego w technologii żywicznej, eko-solwentowej czy też UV.

  Pierwszy produkt tej serii IKONOS Proficoat 4-Wall WMT 300+ spotkał się z ogromną sympatią ze strony klientów. Tapeta

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-12-18 | Komentarze: 0

  Mutoh RJ-900 XG – najtańszy, najlepszy, najpopularniejszy. Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować niedrogie urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w małych agencjach i potężnych fabry...

  Mutoh RJ-900 XG – najtańszy, najlepszy, najpopularniejszy

  Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować niedrogie urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w małych agencjach i potężnych fabrykach.

  Mutoh RJ-900 XG, to następca znanego i popularnego w Polsce plotera RJ-900 XG. Obie jednostki

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-12-14 | Komentarze: 0

  Wielkoformatowy grudzień z ploterami Artemis. 7.12.2017 w Opolu miały miejsce ostatnie w tym roku prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED, UV i solwentowego. 

Uczestnicy grudniowych „jazd próbnych” mieli okazje przetestować możliw...

  Wielkoformatowy grudzień z ploterami Artemis

  7.12.2017 w Opolu miały miejsce ostatnie w tym roku prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED, UV i solwentowego.

  Uczestnicy grudniowych „jazd próbnych” mieli okazje przetestować możliwoścu druk na kilku urządzeniach w kilku technologiach: solwentowe, LED i UV.

  Przypomnijmy, marka pl

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-12-14 | Komentarze: 0

  Nowości IKONOS na grudniowych dniach otwartych - relacja. W Opolu, gdzie mieści się fabryka materiałów IKONOS miały miejsce 7 grudnia dni otwarte. Goście, którzy tego dnia przybyli do opolskiego kompleksu Atrium-Ikonos mieli okazje zapoznać się z wieloma ...

  Nowości IKONOS na grudniowych dniach otwartych - relacja

  W Opolu, gdzie mieści się fabryka materiałów IKONOS miały miejsce 7 grudnia dni otwarte. Goście, którzy tego dnia przybyli do opolskiego kompleksu Atrium-Ikonos mieli okazje zapoznać się z wieloma nowościami z zakresu materiałów do druku i dekoracji.

  Podczas grudniowych dni otwartych, uczestnicy

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-11-30 | Komentarze: 0

  Nowość - znakująco-grawerujący ploter laserowy Lotus Micro Meta. Na polskim rynku zadebiutował pionowy laser znakujący brytyjskiej marki Lotus. Ten nowatorski laser umożliwia znakowanie i grawerowanie szerokiej gamy materiałów. 

Na pierwszy rzut oka laser ten...

  Nowość - znakująco-grawerujący ploter laserowy Lotus Micro Meta

  Na polskim rynku zadebiutował pionowy laser znakujący brytyjskiej marki Lotus. Ten nowatorski laser umożliwia znakowanie i grawerowanie szerokiej gamy materiałów.

  Na pierwszy rzut oka laser ten nie przypomina znanych nam na rynku konstrukcji. Jego pionowa konstrukcja wyposażona jest w automatyc

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-11-29 | Komentarze: 0

  Ploter Artemis Pulsar LED-UV już w kilkunastu drukarniach i zakładach produkcyjnych. W ostatnich miesiącach Artemis Pulsar znalazł kolejnych nabywców. Jest to dowodem na to, że technologia LED jest coraz bardziej dostępna i biznesowo uzasadniona w codziennej pracy drukarni wielkofo...

  Ploter Artemis Pulsar LED-UV już w kilkunastu drukarniach i zakładach produkcyjnych

  W ostatnich miesiącach Artemis Pulsar znalazł kolejnych nabywców. Jest to dowodem na to, że technologia LED jest coraz bardziej dostępna i biznesowo uzasadniona w codziennej pracy drukarni wielkoformatowych i zakładach produkcyjnych.

  Jesteśmy świadkami rozwoju technologii LED-UV, która to jest k

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-11-27 | Komentarze: 0

  7 grudnia – dzień z wielkoformatowym drukiem przemysłowym. Na początku grudnia, w Opole odbędą się ostatnie w tym roku prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED, UV i solwentowego. Uczestnicy będą mieć możliwość przetestowania kilku drukarek.

Uc...

  7 grudnia – dzień z wielkoformatowym drukiem przemysłowym

  Na początku grudnia, w Opole odbędą się ostatnie w tym roku prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED, UV i solwentowego. Uczestnicy będą mieć możliwość przetestowania kilku drukarek.

  Uczestnicy grudniowych „testów” będą mieli okazje zobaczyć na żywo druk na kilku urządzeniach:
  • Artemi

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-11-27 | Komentarze: 0

  Nowości IKONOS na grudniowym Open House. Polski producent i dystrybutor mediów do druku wielkoformatowego zaprasza do swojej siedziby. Dziesiątki nowych nośników, atramentów, doradztwo… to wszystko 7 grudnia w Opolu.

W siedzibie IKONOS...

  Nowości IKONOS na grudniowym Open House

  Polski producent i dystrybutor mediów do druku wielkoformatowego zaprasza do swojej siedziby. Dziesiątki nowych nośników, atramentów, doradztwo… to wszystko 7 grudnia w Opolu.

  W siedzibie IKONOS, uczestnicy znajdą ciekawe, inspirujące, nowoczesne i wysokiej jakości media z polskiej fabryki oraz

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-11-22 | Komentarze: 0

  Artemis OpenHouse z 3 technologiami druku - relacja. 9 listopada w opolskim demoroom Artemis miał miejsce „OpenHouse”, podczas którego można było odbyć „jazdę testową” na produkcyjnych drukarkach wielkoformatowych pracujących w technologiach LED-UV, ...

  Artemis OpenHouse z 3 technologiami druku - relacja

  9 listopada w opolskim demoroom Artemis miał miejsce „OpenHouse”, podczas którego można było odbyć „jazdę testową” na produkcyjnych drukarkach wielkoformatowych pracujących w technologiach LED-UV, UV oraz solwentowej.

  Popularna nie tylko w Polsce, marka ploterów Artemis to linia wyselekcjonowany

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 18
 1  2  3  4  5  6  ...  18   następna »