Dodaj ofertę za darmo

Szukaj Bloga

Business Blog

Drukarka do pionowego drukowania ścian

2018-04-13 | Jacek Piotrowski

Drukarka do pionowego drukowania ścian. WallPen® drukuje dowolny wzór na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych w doskonałych, trwałych kolorach o wysokiej rozdzielczości. 

Wykorzystaj własne ekskluzywne projekty, aby zadziwić swoich kl...
WallPen® drukuje dowolny wzór na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych w doskonałych, trwałych kolorach o wysokiej rozdzielczości.

Wykorzystaj własne ekskluzywne projekty, aby zadziwić swoich klientów, umieszczając swoją sztukę jako centralnie przyciągającą wzrok foyer, fasadę lub poczekalnię. Nasza maszyna do drukowania ścian pomaga w obdarowywaniu magią domów, biur korytarzy, szpitali i gabinetów - Wall's the limit! Lub raczej: dowolną pionową powierzchnię.

Bez względu na fakturę twojej powierzchni, Wallpen ją zakrywa. Udekoruj szklane okna lub zamieni zwykły ceglany mur w oszałamiający i kolorowy mural - to tak proste, jak dotknięcie palcem.

Idealny dla malarzy, start-upów, projektantów wnętrz, dekoratorów, artystów, grafików, agencji reklamowych, drukarni i szyldów.

Twoja logistyka nagle stała się o wiele łatwiejsza. Wystarczy wrzucić naszą mobilną drukarkę ścienną do samochodu i zaimponować klientowi natychmiastową dostępnością. WallPen® został zaprojektowany z myślą o wygodnym transporcie i wytrzymałości: Ręcznie wykonany w Niemczech każdy element tej maszyny do drukowania na ścianie ma najwyższą jakość.

Dołączony tablet i nasze opatentowane oprogramowanie dają pełną kontrolę - za satysfakcjonujący wynik za każdym razem.

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.