Dodaj ofertę za darmo
Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego digital : 14

  2018-08-16 | Komentarze: 0

  ONYX 18 najlepszym oprogramowaniem do zarządzania kolorem. Nowy ONYX 18 w momencie europejskiej premiery został uhonorowany przez European Digital Press Association (EDP) tytułem „Najlepszego oprogramowania do zarządzania kolorem”. 

Oprogramowanie do dr...

  ONYX 18 najlepszym oprogramowaniem do zarządzania kolorem

  Nowy ONYX 18 w momencie europejskiej premiery został uhonorowany przez European Digital Press Association (EDP) tytułem „Najlepszego oprogramowania do zarządzania kolorem”.

  Oprogramowanie do druku i zarządzania drukiem wielkoformatowym ze stajni ONYX GRAPHICS to najlepszy produkt w swojej kateg

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2018-01-04 | Komentarze: 0

  Oprogramowanie ONYX pięciokrotnie nagrodzone w 2017 roku. Śmiało można powiedzieć, że oprogramowanie do druku i zarządzania drukiem wielkoformatowym ze stajni ONYX GRAPHICS to najlepszy produkt w swojej kategorii na świecie. Pięć nagród w jednym roku nie ...

  Oprogramowanie ONYX pięciokrotnie nagrodzone w 2017 roku

  Śmiało można powiedzieć, że oprogramowanie do druku i zarządzania drukiem wielkoformatowym ze stajni ONYX GRAPHICS to najlepszy produkt w swojej kategorii na świecie. Pięć nagród w jednym roku nie może być przypadkiem.

  Z końcem roku do Onyx Graphics kolejna, już piąta nagroda w ostatnich 12 mies

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-10-20 | Komentarze: 0

  Rolowo-stołowy Mutoh ValueJet 1638 UH z czwartą nagrodą w tym roku!. Po raz czwarty w tym roku hybrydowa drukarka LED-UV - Mutoh ValueJet 1638 UH - została wybrana na urządzenie roku w swojej kategorii. Tytułem „Best product 2017” uhonorowali ten japoński ploter czy...

  Rolowo-stołowy Mutoh ValueJet 1638 UH z czwartą nagrodą w tym roku!

  Po raz czwarty w tym roku hybrydowa drukarka LED-UV - Mutoh ValueJet 1638 UH - została wybrana na urządzenie roku w swojej kategorii. Tytułem „Best product 2017” uhonorowali ten japoński ploter czytelnicy amerykańskiego Wide-Format & Signage.

  Ta już czwarta międzynarodowa nagroda, dla topowej dr

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-08-24 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 1638 UH – ploterem roku 2017 w dwóch kategoriach!. Aż 4 plotery marki MUTOH zdobyły w swoich kategoriach tytuł plotera roku. Prawdziwym łowcą nagród okazał się MUTOH ValueJet 1638 UH, który został uhonorowany aż w 2 kategoriach jednocześnie!

Prę...

  Mutoh ValueJet 1638 UH – ploterem roku 2017 w dwóch kategoriach!

  Aż 4 plotery marki MUTOH zdobyły w swoich kategoriach tytuł plotera roku. Prawdziwym łowcą nagród okazał się MUTOH ValueJet 1638 UH, który został uhonorowany aż w 2 kategoriach jednocześnie!

  Prężnie działające za Oceanem stowarzyszenie SGIA (Specialty Graphic Imaging Association) co roku przyzna

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-29 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 1638 UH – flatbed roku 2017 wg EDP. W skład stowarzyszenia EDP (European Digital Press Association) wchodzą czołowi wydawcy czasopism o tematyce druku cyfrowego i poligrafii. Publikacje te obejmują 16 krajów europejskich i trafiają d...

  Mutoh ValueJet 1638 UH – flatbed roku 2017 wg EDP

  W skład stowarzyszenia EDP (European Digital Press Association) wchodzą czołowi wydawcy czasopism o tematyce druku cyfrowego i poligrafii. Publikacje te obejmują 16 krajów europejskich i trafiają do ponad 1 miliona czytelników.

  Podczas targów Fespa ploter Mutoh ValueJet 1638 UH został uhonorowan

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-03-15 | Komentarze: 0

  Plotery Mutoh podbiły targi FESPA. Ogromnym zainteresowaniem podczas targów FESPA Digital 2016 w Amsterdamie cieszyły się japońskie plotery marki Mutoh. Innowacje i premiery – tym zachwycali się odwiedzający.

Mutoh to znany z inn...

  Plotery Mutoh podbiły targi FESPA

  Ogromnym zainteresowaniem podczas targów FESPA Digital 2016 w Amsterdamie cieszyły się japońskie plotery marki Mutoh. Innowacje i premiery – tym zachwycali się odwiedzający.

  Mutoh to znany z innowacji producent, który od lat wyznacza trendy w druku wielkoformatowym. Nie inaczej było na tegoroczn

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2015-06-11 | Komentarze: 0

  Ploter Mutoh ValueJet 426 UF ploter roku, tym razem wg EDP!. W skład stowarzyszenia EDP (European Digital Press Association) wchodzą czołowi wydawcy czasopism o tematyce druku cyfrowego i poligrafii. Publikacje te obejmują 16 krajów europejskich i trafiają d...

  Ploter Mutoh ValueJet 426 UF ploter roku, tym razem wg EDP!

  W skład stowarzyszenia EDP (European Digital Press Association) wchodzą czołowi wydawcy czasopism o tematyce druku cyfrowego i poligrafii. Publikacje te obejmują 16 krajów europejskich i trafiają do ponad 1 miliona czytelników.

  Podczas targów Fespa ploter Mutoh ValueJet 426 UF został uhonorowany

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2010-04-09 | Komentarze: 0

  Durst Rho 1000 – produkcyjny ploter roku 2010 wg EDPA. 20 marca w Londynie, Durst Rho 1000 został uhonorowany prestiżowym tytułem „Produkcyjny ploter UV roku 2010”, przyznanym przez European Digital Press Association (EDP)!

European Digital Press As...

  Durst Rho 1000 – produkcyjny ploter roku 2010 wg EDPA

  20 marca w Londynie, Durst Rho 1000 został uhonorowany prestiżowym tytułem „Produkcyjny ploter UV roku 2010”, przyznanym przez European Digital Press Association (EDP)!

  European Digital Press Association

  W skład stowarzyszenia EDP wchodzą czołowi wydawcy czasopism o tematyce druku cyfrowego i

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2010-02-10 | Komentarze: 0

  Atrium zaprasza na Euro-Reklama Digital Printing Expo 2010. W dniach od 10 do 12 marca 2010 na poznańskiej Euro-Reklamie firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje pełną ofertę urządzeń i materiałów do druku wielkoformatowego.

W pawilonie 3A Międzynarod...

  Atrium zaprasza na Euro-Reklama Digital Printing Expo 2010

  W dniach od 10 do 12 marca 2010 na poznańskiej Euro-Reklamie firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje pełną ofertę urządzeń i materiałów do druku wielkoformatowego.

  W pawilonie 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich opolski dystrybutor zaprezentuje kompleksową ofertę wielkoformatowych drukare

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2009-12-01 | Komentarze: 0

  Durst Rho 500R UV – ploter roku wg DPIA. Najnowszy, ploter UV firmy Durst – Rho 500R - zdobył tytuł plotera roku w kategorii „Rolowa drukarka grand-formatowa” przyznany przez DPIA (Digital Printing and Imaging Association).

Drugi rok z...

  Durst Rho 500R UV – ploter roku wg DPIA

  Najnowszy, ploter UV firmy Durst – Rho 500R - zdobył tytuł plotera roku w kategorii „Rolowa drukarka grand-formatowa” przyznany przez DPIA (Digital Printing and Imaging Association).

  Drugi rok z rzędu, produkcyjny ploter rolowy Durst Rho zdobył jedną z najbardziej pożądanych w branży nagród. W u

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 2
 1  2   następna »