Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego agencje reklamowe : 20

  2018-12-18 | Komentarze: 0

  Mutoh na FastTextile: przemysłowy druk bezpośredni i sublimacyjny. Polski dystrybutor drukarek Mutoh – firma Atrium Centrum Ploterowe podczas targów FastTextile zaprezentowała 3 sztandarowe urządzenia japońskiego producenta.

Na stoisku Atrium, liczni odwiedzają...

  Mutoh na FastTextile: przemysłowy druk bezpośredni i sublimacyjny

  Polski dystrybutor drukarek Mutoh – firma Atrium Centrum Ploterowe podczas targów FastTextile zaprezentowała 3 sztandarowe urządzenia japońskiego producenta.

  Na stoisku Atrium, liczni odwiedzający targi tekstylne, mogli zobaczyć urządzenia do wielkoformatowego druku, reprezentujące 2 technologie

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2018-07-31 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 628 – mały rozmiar, wielkie możliwości. Nie wszyscy wiedzą, że japoński producent drukarek wielkoformatowych – firma Mutoh – oprócz stricte wielkoformatowych ploterów żywicznych, posiada w swoim portfolio drukarkę o szerokości zadruku 62...

  Mutoh ValueJet 628 – mały rozmiar, wielkie możliwości

  Nie wszyscy wiedzą, że japoński producent drukarek wielkoformatowych – firma Mutoh – oprócz stricte wielkoformatowych ploterów żywicznych, posiada w swoim portfolio drukarkę o szerokości zadruku 62 cm. Ale niech ten rozmiar Was nie zwiedzie...

  Mutoh VJ- 628 jest naszpikowany jest japońskimi tech

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2018-06-12 | Komentarze: 0

  RoadShow Atrium i Mutoh – premierowe pokazy w Krakowie. 8 czerwca ruszył w drogę do 10 polskich miast Atrium RoadShow, na którym, m.in. można będzie zobaczyć w akcji najnowsze plotery japońskiej marki MUTOH. 

Pierwszym miastem na trasie ploterowego „...

  RoadShow Atrium i Mutoh – premierowe pokazy w Krakowie

  8 czerwca ruszył w drogę do 10 polskich miast Atrium RoadShow, na którym, m.in. można będzie zobaczyć w akcji najnowsze plotery japońskiej marki MUTOH.

  Pierwszym miastem na trasie ploterowego „tour” był Kraków. 8 czerwca, Atrium w swojej krakowskiej siedzibie zaprezentuje następujące urządzenia

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-12-18 | Komentarze: 0

  Mutoh RJ-900 XG – najtańszy, najlepszy, najpopularniejszy. Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować niedrogie urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w małych agencjach i potężnych fabry...

  Mutoh RJ-900 XG – najtańszy, najlepszy, najpopularniejszy

  Dobre i tanie” w teorii nie istnieje, a jednak inżynierom japońskiej firmy Mutoh udało się zaprojektować niedrogie urządzenie, które znajdzie swoje zastosowanie w małych agencjach i potężnych fabrykach.

  Mutoh RJ-900 XG, to następca znanego i popularnego w Polsce plotera RJ-900 XG. Obie jednostki

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-19 | Komentarze: 0

  Innowacyjne drukarki Mutoh na targach Fespa 2017. Sublimacja i LED to kierunki, w których druk wielkoformatowy aktualnie rozwija się najszybciej. Potwierdził to japoński Mutoh, który zaperezentował kilka premierowych urządzeń reprezentujących właś...

  Innowacyjne drukarki Mutoh na targach Fespa 2017

  Sublimacja i LED to kierunki, w których druk wielkoformatowy aktualnie rozwija się najszybciej. Potwierdził to japoński Mutoh, który zaperezentował kilka premierowych urządzeń reprezentujących właśnie te technologie druku LFP.

  Podczas tegorocznej FESPY, która odbyła się tym razem w Hamburgu, w d

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-04-26 | Komentarze: 0

  Mutoh zaprasza na Fespę 2017. Japoński producent drukarek wielkoformatowych, przyzwyczaił nas do wyznaczania trendów w branży. Nie inaczej będzie na tegorocznej FESPIE.

Tym razem FESPA będzie gościć w Hamburgu. W dniach od 8...

  Mutoh zaprasza na Fespę 2017

  Japoński producent drukarek wielkoformatowych, przyzwyczaił nas do wyznaczania trendów w branży. Nie inaczej będzie na tegorocznej FESPIE.

  Tym razem FESPA będzie gościć w Hamburgu. W dniach od 8 do 12 maja, w pawilonie A1 na stoisku nr A15, firma Mutoh zaprezentuje 9 urządzeń, w tym 3 premierowe

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-10-06 | Komentarze: 0

  Atrium: sukces ploterów Mutoh na Festiwalu Druku. Plotery, plotery, plotery… Najnowocześniejsze, ekologiczne rozwiązania firmy Mutoh z powodzeniem zaprezentowała firma Atrium Centrum Ploterowe na warszawskim, wrześniowym Festiwalu Druku.

Polski...

  Atrium: sukces ploterów Mutoh na Festiwalu Druku

  Plotery, plotery, plotery… Najnowocześniejsze, ekologiczne rozwiązania firmy Mutoh z powodzeniem zaprezentowała firma Atrium Centrum Ploterowe na warszawskim, wrześniowym Festiwalu Druku.

  Polski dystrybutor ploterów Mutoh zaprezentował kilkanaście urządzeń do zadruku cyfrowego w kilku technologi

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-07-21 | Komentarze: 0

  Prezentacje technologii druku wielkoformatowego, Gdynia, 4-5.08.2016. Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zapraszają w pierwszy czwartek i piątek sierpnia do Gdyni, gdzie odbędą się pokazy technologii druku wielkoformatowego. Uczestnicy będą mogli sprawdzić i przetesto...

  Prezentacje technologii druku wielkoformatowego, Gdynia, 4-5.08.2016

  Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos zapraszają w pierwszy czwartek i piątek sierpnia do Gdyni, gdzie odbędą się pokazy technologii druku wielkoformatowego. Uczestnicy będą mogli sprawdzić i przetestować ponad 10 wielkoformatowych urządzeń do produkcji grafiki wielkoformatowej. Nie zabraknie także peł

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-06-03 | Komentarze: 0

  Drupa: Mutoh prezentuje ploterowe nowości!. Japoński producent drukarek wielkoformatowych, firma Mutoh nie zwalnia tempa. Na trwających 11 dni targach Drupa można zapoznać się z innowacyjnymi urządzeniami i technologiami.

Mutoh to znany z...

  Drupa: Mutoh prezentuje ploterowe nowości!

  Japoński producent drukarek wielkoformatowych, firma Mutoh nie zwalnia tempa. Na trwających 11 dni targach Drupa można zapoznać się z innowacyjnymi urządzeniami i technologiami.

  Mutoh to znany z innowacji producent, który od lat wyznacza trendy w druku wielkoformatowym. Nie inaczej jest na tegor

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2016-06-01 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte Atrium z japońskimi drukarkami Mutoh za nami!. Podczas Dni Otwartych Atrium, 14 kwietnia miały miejsce premierowe pokazy japońskich ploterów Mutoh, m.in. urządzenia ValueJet 1626 UH drukującego w technologii LED.

Polski dystrybutor urządzeń ...

  Dni Otwarte Atrium z japońskimi drukarkami Mutoh za nami!

  Podczas Dni Otwartych Atrium, 14 kwietnia miały miejsce premierowe pokazy japońskich ploterów Mutoh, m.in. urządzenia ValueJet 1626 UH drukującego w technologii LED.

  Polski dystrybutor urządzeń japońskiego producenta zaprezentował aż 8 innowacyjnych drukarek wielkoformatowych w tym kilka nowości

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 2
 1  2   następna »