Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog dla słowa kluczowego 630 : 5

    2018-07-31 | Komentarze: 0

    Mutoh ValueJet 628 – mały rozmiar, wielkie możliwości. Nie wszyscy wiedzą, że japoński producent drukarek wielkoformatowych – firma Mutoh – oprócz stricte wielkoformatowych ploterów żywicznych, posiada w swoim portfolio drukarkę o szerokości zadruku 62...

    Mutoh ValueJet 628 – mały rozmiar, wielkie możliwości

    Nie wszyscy wiedzą, że japoński producent drukarek wielkoformatowych – firma Mutoh – oprócz stricte wielkoformatowych ploterów żywicznych, posiada w swoim portfolio drukarkę o szerokości zadruku 62 cm. Ale niech ten rozmiar Was nie zwiedzie...

    Mutoh VJ- 628 jest naszpikowany jest japońskimi tech

    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

    2016-03-07 | Komentarze: 0

    RemaDays: Duże zainteresowanie i sukces mediów Ikonos. Polskiej produkcji materiały Ikonos cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem podczas targów RemaDays. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia i płyty.

Targi RemaDa...

    RemaDays: Duże zainteresowanie i sukces mediów Ikonos

    Polskiej produkcji materiały Ikonos cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem podczas targów RemaDays. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia i płyty.

    Targi RemaDays, odbywającą się po raz pierwszy w podwarszawskim Nadarzynie przyciągnęły wszystkich liczących się w

    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

    2016-02-02 | Komentarze: 0

    11 wielkoformatowych urządzeń na Dniach Otwartych Atrium!. Podczas pierwszych w tym roku dni otwartych w centrali Atrium Centrum Ploterowe w Opolu, zaprezentowano aż 11 drukarek wielkoformatowych.
	
Pełne sale demonstracyjne polskiego dystrybutora urządz...

    11 wielkoformatowych urządzeń na Dniach Otwartych Atrium!

    Podczas pierwszych w tym roku dni otwartych w centrali Atrium Centrum Ploterowe w Opolu, zaprezentowano aż 11 drukarek wielkoformatowych.

    Pełne sale demonstracyjne polskiego dystrybutora urządzeń do druku wielkoformatowego takich marek jak Mutoh, Summa, Screen czy Artemis przyciągnęły kilkudzie

    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

    2015-09-23 | Komentarze: 0

    Liczne premiery materiałów Ikonos na Festiwalu Druku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały Ikonos podczas warszawskiego Festiwalu Druku 2015. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia.

Festiwal Marketingu, Druku ...

    Liczne premiery materiałów Ikonos na Festiwalu Druku

    Dużym zainteresowaniem cieszyły się materiały Ikonos podczas warszawskiego Festiwalu Druku 2015. Oprócz „standardowych” nośników, Ikonos mocno zaakcentował tekstylia.

    Festiwal Marketingu, Druku i Opakowań, który miał miejsce w stołecznym EXPO XXI w dniach 9-10.09.2015 przyciągnął wszystkich licz

    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

    2015-06-11 | Komentarze: 0

    Międzynarodowy sukces Ikonos na Fespie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się polskiej produkcji materiały na targach Fespa. Ta międzynarodowa „olimpiada reklamowa” przyciąga tysiące odwiedzającej z całego świata.

W niemieckiej Kolon...

    Międzynarodowy sukces Ikonos na Fespie

    Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się polskiej produkcji materiały na targach Fespa. Ta międzynarodowa „olimpiada reklamowa” przyciąga tysiące odwiedzającej z całego świata.

    W niemieckiej Kolonii, w dniach od 18 do 22 maja trwały targi FESPA. Ikonos zaprezentował kilkanaście nowych produktów po

    Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 1
 1