Dodaj ofertę za darmo
Zapraszamy naszych użytkowników do tworzenia własnego darmowego Business Bloga.
Nowości i ważne wydarzenia w firmie, ale również imprezy pracowników, zagadnienia dotyczące poligrafii, problemy trapiące drukarzy.
Zapraszamy do pisania.
Branża poligraficzna ma tak wiele do powiedzenia!
Najlepsze wpisy nagrodzimy.

Liczba znalezionych wpisów Business Blog: 305

  2017-06-20 | Komentarze: 0

  6 przemysłowych ploterów Artemis zobaczysz „na żywo” 6 lipca. Sześć przemysłowych ploterów będzie czekało w centrum demonstracyjnym Artemis w Opolu, podczas dni z wielkoformatowymi technologiami druku. Kto jeszcze się nie przekonał o jakości tych niedrogich u...

  6 przemysłowych ploterów Artemis zobaczysz „na żywo” 6 lipca

  Sześć przemysłowych ploterów będzie czekało w centrum demonstracyjnym Artemis w Opolu, podczas dni z wielkoformatowymi technologiami druku. Kto jeszcze się nie przekonał o jakości tych niedrogich urządzeń, będzie miał okazję już na początku lipca.

  Opolski dystrybutor zaprezentuje najpopularniejs

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-14 | Komentarze: 0

  Atrium zaprasza 6 lipca na Dni z technologiami Mutoh. 6 lipca w Atrium Centrum Ploterowe będą miały miejsce dostępne dla każdego Dni Otwarte z technologiami Mutoh - japońskiego producenta drukarek wielkoformatowych. 

Organizator zaprasza wszystkich...

  Atrium zaprasza 6 lipca na Dni z technologiami Mutoh

  6 lipca w Atrium Centrum Ploterowe będą miały miejsce dostępne dla każdego Dni Otwarte z technologiami Mutoh - japońskiego producenta drukarek wielkoformatowych.

  Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego centrum demonstracyjnego w Opolu, gdzie będzie pracowało kilkanaście urzą

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-08 | Komentarze: 0

  Mutoh ValueJet 1638 UH – ploter LED-UV do druku z roli i na płytach. Nie ma wątpliwości, w jakim kierunku zmierza druku wielkoformatowy. Technologia LED-UV staje się coraz bardziej popularna z uwagi na aspekt ekologiczny jak i przede wszystkim możliwości jakie daje....

  Mutoh ValueJet 1638 UH – ploter LED-UV do druku z roli i na płytach

  Nie ma wątpliwości, w jakim kierunku zmierza druku wielkoformatowy. Technologia LED-UV staje się coraz bardziej popularna z uwagi na aspekt ekologiczny jak i przede wszystkim możliwości jakie daje.

  Japoński producent drukarek wielkoformatowych, uzupełnił swoją ofertę o specjalistyczne plotery LE

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-07 | Komentarze: 0

  Wielkoformatowa postprodukcja. Wydrukowanie grafiki na ploterze wielkoformatowym to często połowa jego procesu produkcyjnego. Nie rzadko trzeba jeszcze ją zabezpieczyć poprze laminację czy, porozcinać na formatki. Z pomocą przyc...

  Wielkoformatowa postprodukcja

  Wydrukowanie grafiki na ploterze wielkoformatowym to często połowa jego procesu produkcyjnego. Nie rzadko trzeba jeszcze ją zabezpieczyć poprze laminację czy, porozcinać na formatki. Z pomocą przychodzą urządzenia postprodukcyjne.

  Włoska fabryka Neolt specjalizuje się w produkcji tego typu urząd

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-07 | Komentarze: 0

  Dni Otwarte Ikonos już 8 czerwca. Zbliżają się kolejne Dni Otwarte z materiałami do druku wielkoformatowego. Ikonos zaprasza do Opola gdzie można będzie zapoznać się z nowościami z tutejszej fabryki.

Cykl comiesięcznych dni otwa...

  Dni Otwarte Ikonos już 8 czerwca

  Zbliżają się kolejne Dni Otwarte z materiałami do druku wielkoformatowego. Ikonos zaprasza do Opola gdzie można będzie zapoznać się z nowościami z tutejszej fabryki.

  Cykl comiesięcznych dni otwartych, na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń, polskiego producenta i dystrybutora materiałów do druk

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-07 | Komentarze: 0

  Inspiracje Mutoh już 8 czerwca. Jakie możliwości daje druk ekologiczny z certyfikatem, będą mogli przekonać się 8 czerwca 2017 uczestnicy Dni Otwartych polskiego dystrybutora drukarek firmy MUTOH.

W opolskim centrum demonstrac...

  Inspiracje Mutoh już 8 czerwca

  Jakie możliwości daje druk ekologiczny z certyfikatem, będą mogli przekonać się 8 czerwca 2017 uczestnicy Dni Otwartych polskiego dystrybutora drukarek firmy MUTOH.

  W opolskim centrum demonstracyjnym firmy Atrium, 8 czerwca będzie pracowało blisko 20 urządzeń wielkoformatowych, w tym wiele cieka

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-07 | Komentarze: 0

  8 czerwca odbędą się prezentacje drukarek LFP Artemis. Podobno „dobre” i „tanie” się wyklucza. Podobno. Podczas Dni Otwartych z ploterami Artemis, ten kto przyjedzie do opolskiego centrum ploterowego, będzie mógł się przekonać, że da się połączyć te dw...

  8 czerwca odbędą się prezentacje drukarek LFP Artemis

  Podobno „dobre” i „tanie” się wyklucza. Podobno. Podczas Dni Otwartych z ploterami Artemis, ten kto przyjedzie do opolskiego centrum ploterowego, będzie mógł się przekonać, że da się połączyć te dwa najistotniejsze na rynku wymagania.

  Kwietniowe i majowe Dni Otwarte przyciągnęły odwiedzających z

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-02 | Komentarze: 0

  Ponad 1000 osób już aplikowało z Ikonosem. 25 maja 2017 miały miejsce 23 warsztaty teoretyczno-praktyczne p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.

Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos j...

  Ponad 1000 osób już aplikowało z Ikonosem

  25 maja 2017 miały miejsce 23 warsztaty teoretyczno-praktyczne p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.

  Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos już od dekady prowadzą cykl szkoleń z „car wrappingu”. Co kilka miesięcy przyjeżdża do Opola kilkadzies

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-06-02 | Komentarze: 0

  Pierwsze warsztaty z oprogramowania ONYX - relacja. 2 czerwca, w Opolu miało miejsce pierwsze, teoretyczno-praktyczne szkolenie z oprogramowania RIP – ONYX 12. 

Szkolenie organizowanie przez polskiego dystrybutora oprogramowania Onyx przyciągnęło...

  Pierwsze warsztaty z oprogramowania ONYX - relacja

  2 czerwca, w Opolu miało miejsce pierwsze, teoretyczno-praktyczne szkolenie z oprogramowania RIP – ONYX 12.

  Szkolenie organizowanie przez polskiego dystrybutora oprogramowania Onyx przyciągnęło kilkunastu uczestników z różnych zakątków Polski, którzy chcieli podnieść swoje umiejętności obsługi

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  2017-05-31 | Komentarze: 0

  Nowe materiały IKONOS już w sprzedaży. Polski producent i dystrybutor regularnie aktualizuje swoją ofertę o nowe, unikatowe na rynku materiały ale także utrzymuje wysoką dostępność standardowych materiałów jak folia czy baner.

Maj, p...

  Nowe materiały IKONOS już w sprzedaży

  Polski producent i dystrybutor regularnie aktualizuje swoją ofertę o nowe, unikatowe na rynku materiały ale także utrzymuje wysoką dostępność standardowych materiałów jak folia czy baner.

  Maj, przyniósł w ofercie IKONOS kilka nowości. Polskich drukarzy wielkoformatowych zainteresują takie nośnik

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.


Strona 1 z 31
 1  2  3  4  5  6  ...  31   następna »